Menu Zavřeno

4. ročník RRÚ – Přihlášené posádky

4. ročník Revival Rallye Úslava 2022

25. – 26. března 2022

V tabulce níže uvádíme seznam přihlášených týmů na druhý ročník soutěže jízdy pravidelnosti historických automobilů konané 25. a 26. března 2022 na Blovickém náměstí a v okolí Blovic na jižním Plzeňsku.

Více informací o akci Revival Rallye Úslava 2022, zde: Info

STARTOVNÍ ČÍSLOPOSÁDKAKATEGORIEVOZIDLOROK VÝROBY 
1Jan Švec - Jarmila ŠvecováAŠkoda Felicie 19591959
2Jan Fajer - Jan Fajer ml.AVW Brouk 1,21970
3David Tomek - BŠkoda 110 R
4Václav Kopáček ml. - Barbova RendlováARELIANT Robin
5Jiří Slivoň - C
6Lubomír Kaminiecki - Helga KaminieckáDŠkoda Octávia
7Michal Pavlík - Monika Di LEONARDODFiat 500 C2015
8Vladimír Herbolt - Josef ZmeškalBŠkoda 110 R Coupé
9Milan Janča - Šárka JančováAJaguar E-type1969
10Petr Novák - Tereza NovákováAŠkoda 1000 MB1964
12Radek Zajíc - Josef ČermínATrabant 6011967
19Rastislav Prokop ml. - Rastislav Prokop st.BŠkoda 130 Rapid1985
22Jiří Mlnařík - Stanislav KovářBŠkoda 110 R Coupé1974
25Michael Rejmon - Lucie RejmonováBFord Fiesta 1982
31Jan Šustr - Jan BošekBŠkoda 110 R1979
34Petr Hadáček - BŠkoda 100 L1975
52Pavel Řanda - Aleš KrálBPorsche 911 SC1979
53Vladimír Tomek - CVAZ 2107
60Lubomír Sladký - Petr KrumpholtzCŠkoda 110 R1997
71Michal Caisl - Radek HečlCBMW 325i1993
72Petr Balcar - Jaroslava BalcarováCŠkoda Felicia1997
73Jan Vodička - Martin ProdanCŠkoda Felicia 1,61996
74Tomáš Volf - Josef ZakouřilCPeugeot 309 Gti 1,61990
75Daniel Marič - Zuzana Lašťovková CŠkoda 105 L1986
76Vladimír Rajnoch - Helena SvobodováCŠkoda Rapid1988
77Václav Horn st. - Horn KarelCŠkoda Felicia Combi1995
78Jiří Michálek - David MichálekCŠkoda Favorit 135L1990
79Milan Liška - Pavel KestlerCFiat 131 Racing
80Petr Třebín - Václav SovaCFord Fiesta XR21987
81Petr Slivoň - Jaroslav SlivoňC Lada 21051996
82Karel Šlajer - Jaroslava ŠlajerováBŠKODA 110 R1977
83Josef Patejdl - Václav KarnoltBŠkoda 130 RS
84Luděk Levý - Kristýna GruberováCFord Escort RS 20001992
85Tomáš Brada - Jakub BradaCVolkswagen Golf IV1998
90Václav Kopáček st. - Jana SoukupováDVW Polo
94Jan Ouška - Jan FazekašDHyundai i302021
95Ondřej Martinec - Robert KnoblochDFord Ranger 2020
96Jan Majurník - Ondřej SvobodaDDS Automobiles DS 42022
97Jiří Pecka - Patrik PeckaDŠkoda Fabia 2007
98Petr Škampa - Ivana ŠkampováDHyundai i 302015
99Jiří Fazekaš - Jan FazekašDRenault Megane2003
117Zdeněk Matas - Dana VyletováCŠkoda 130 L1987
159Jakub Kerimidis - Michaela KubešováCŠkoda Favorit1990
755Ollie Roučková - Katarina SirůčkováCSuzuki Samurai1990
Data aktuální k 21. 3. 2022

Děkujeme za zaslání přihlášky a budeme se na Vás těšit 🙂