6. Revival rallye Úslava 2024

Revival Rallye Úslava 2024

23. 3. 2024

Srdečně Vás zveme na šestý ročník motoristické soutěže Revival Rallye Úslava, která se uskuteční v sobotu 23. března 2024 na náměstí v Blovicích. Rychlostní zkoušky formou jízdy pravidelnosti proběhnou v okolí města Blovice. Jedná se o pokračování předchozích, které měly kladné ohlasy u diváků i soutěžících.

Akce navazuje na soutěže Rallye Úslava pořádané v letech 1989 až 2005. V roce 2019 jsme se ještě pod záštitou RKHA rozhodli obnovit motoristické soutěže v Blovicích a navázat na divácky velmi úspěšné soutěže Rallye Úslava. Vzhledem k tomu, že se předešlé akce velice vydařily a ohlasy, jak ze strany soutěžících, tak ze strany diváků byly velmi pozitivní, rozhodli jsme se pro další ročník této akce.

Zajímavé informace se dozvíte také na našem Facebooku fb/Autoklubuslava nebo v článku 6. Revival Rallye Úslava je tady!.

Těšíme se a věříme, že i letošní akce bude mít přinejmenším stejný úspěch jako ty minulé a Vy si užijete příjemně strávenou sobotu s rodinou či přáteli – se stejně naladěnými lidmi a v pohodové náladě.

Program podniku:

Pátek 22. 03. 2024

16:30  až 18:30  – Administrativní přejímka (dobrovolná), prosíme hlavně místní o absolvování, zároveň bude možnost po přejímce absolvovat i zkoušku ZP1 na Polygonu s nalepeným číslem, vzhledem k počtu startujících ušetříme čas v sobotním ránu a nebudete muset v sobotu tak brzo vstávat.

Sobota 23. 03. 2024

6:30 do 8:30 – Administrativní přejímka a technická přejímka, dle info s potvrzením přihlášky, následně první zkouška na Polygonu – souřadnice umístění níže
09:00 – Výstava soutěžních vozidel na náměstí TGM v Blovicích
09:20 – Slavnostní zahájení, rozprava
10:00 – Start soutěže
14:20 – Cíl
15:00 – Výstava soutěžních vozidel na náměstí TGM v Blovicích
16:00 – Vyvěšení předběžných výsledků
16:30 – Vyhlášení výsledků (při nepřízni počasí bude uskutečněné v hotelu Panský dům v restauraci v první patře – https://www.pansky-dum.cz/

Polygon – blovičáci znají jako osmičku na Hradišti najdete zde: https://maps.app.goo.gl/jHnb5JjbpDbbu7C47. Souřadnice pro Google mapy jsou: 49.574004, 13.542121

Přihlášené posádky

Pro zajímavost: seznam již přihlášených posádek.

Soutěž je vypsána pro kategorie bez rozlišení obsahu válců:

Kategorie A pro vozy do data výroby 31. 12. 1975
Kategorie B pro vozy do data výroby 31. 12. 1990
Kategorie C pro vozy do data výroby 31. 12. 2005
Kategorie D pro vozy od data výroby 01. 01. 2006

Jak se zúčastnit

Pro přihlášení je nutné seznámit se důkladně s propozicemi k soutěži, vyplnit přihlášku (pdf), kterou odešlete na na e-mail ak-uslava@seznam.cz a nakonec je nutné uhradit vklad 2.700,- Kč za posádku na účet uvedený v propozicích. Vklad obsahuje: startovné, itinerář, reklamní a informační materiály

důležité dokumenty – aKTUALIZACE

Miloslav Šipla – ředitel závodu
E-mail: sipla-sumus@seznam.cz, sipla@autoklubuslava.cz

Milan Hlaváček – trať itinerář a výsledky
E-mail: ak-uslava@seznam.cz

Zdeněk Mašek – organizační tajemník, předseda autoklubu
E-mail: zdenda.masek@seznam.cz, predseda@autoklubuslava.cz

Děkujeme našim partnerům a sponzorům!

Zdeněk Mašek
Kompletní elektroinstalace a elektrorevize.
Zdeněk Mašek má přes 25 let zkušeností v oblasti elektroinstalací, přičemž nabízí komplexní služby tzv. „na klíč“. Tedy od přípojky NN (do 1000 V), přes kompletní bytové rozvody (zásuvky, osvětlení, datové rozvody, domácí videotelefony aj.), připojení spotřebičů až po uvedení elektroinstalace do provozu včetně výchozí revize elektro. Elektroinstalace nabízí také pro nebytové prostory.