Revival rallye Úslava 2023

Revival Rallye Úslava 2023

1. 4. 2023

Srdečně Vás zveme na pátý motoristické soutěže Revival Rallye Úslava, která se uskuteční v sobotu 1. dubna 2023 na náměstí v Blovicích. Rychlostní zkoušky formou jízdy pravidelnosti proběhnou v okolí města Blovice ve dvou etapách – dopolední (70 km) a odpolední (70 km). Jedná se o pokračování předchozích, které měly kladné ohlasy u diváků i soutěžících.

Akce navazuje na soutěže Rallye Úslava pořádané v letech 1989 až 2005. V roce 2019 jsme se ještě pod záštitou RKHA rozhodli obnovit motoristické soutěže v Blovicích a navázat na divácky velmi úspěšné soutěže Rallye Úslava. Vzhledem k tomu, že se předešlé akce velice vydařily a ohlasy, jak ze strany soutěžících, tak ze strany diváků byly velmi pozitivní, rozhodli jsme se pro další ročník této akce.

Zajímavé informace se dozvíte také na našem Facebooku fb/Autoklubuslava.

Budeme se na Vás těšit a věříme, že i letošní akce přinejmenším stejný úspěch jako minulé.

Program podniku:

!!! POZOR ZMĚNA !!!

Pátek 31. 03. 2023

17:00  až 19:00  – Administrativní přejímka (dobrovolná), prosíme hlavně místní o absolvování, zároveň bude možnost po přejímce absolvovat i zkoušku ZP1 na Polygonu s nalepeným číslem, vzhledem k počtu startujících ušetříme čas v sobotním ránu a nebudete muset v sobotu tak brzo vstávat.

Sobota 01. 04. 2023

6:30 do 8:30 – Administrativní přejímka a technická přejímka, dle daného času, následně ZP1 Polygon
08:30 – Výstava soutěžních vozidel na náměstí TGM v Blovicích
09:15 – Slavnostní zahájení, rozprava
09:45 – Start soutěže do 1. etapy 1. vozidlo
11:45 – Cíl 1. etapy 1. Vozidlo – předčasný příjezd povolen

Oběd Hotel Panský dům (https://www.pansky-dum.cz/)

13:30 – Start do 2. etapy 1. vozidlo
15:10 – Cíl 2. etapy 1. Vozidlo – předčasný příjezd povolen
17:30 – Vyvěšení předběžných výsledků
18:00 – Vyhlášení výsledků – podle počasí, místo bude zveřejněno na nástěnce 19:00 – beseda s účastníky Dakaru 2023 – Blovice, Sokolovna

Přihlášené posádky

Pro zajímavost: seznam již přihlášených posádek.

Soutěž je vypsána pro kategorie bez rozlišení obsahu válců:

Kategorie A pro vozy do data výroby 31. 12. 1970
Kategorie B pro vozy do data výroby 31. 12. 1990
Kategorie C pro vozy do data výroby 31. 12. 2010
Kategorie D pro vozy od data výroby 01. 01. 2011
Kategorie E pro vozy s alternativním pohonem

Jak se zúčastnit

Pro přihlášení je nutné seznámit se důkladně s propozicemi k soutěži, vyplnit přihlášku (pdf), kterou odešlete na na e-mail ak-uslava@seznam.cz a nakonec je nutné uhradit vklad 2.900,- Kč za posádku na účet uvedený v propozicích. Vklad obsahuje: startovné, občerstvení, itinerář, reklamní a informační materiály

Důležité dokumenty ke stažení:

Miloslav Šipla – ředitel závodu
E-mail: sipla-sumus@seznam.cz, sipla@autoklubuslava.cz

Milan Hlaváček – trať, itinerář
E-mail: ak-uslava@seznam.cz, hlavacek@autoklubuslava.cz

Zdeněk Mašek – organizační tajemník, předseda autoklubu
E-mail: zdenda.masek@seznam.cz, predseda@autoklubuslava.cz

Výsledky z 5. ročníku Revival rallye Úslava Blovice

Děkujeme našim partnerům a sponzorům!

KLAUS Timber a.s.
Společnost se specializuje na výrobu atypických dřevěných obalů. Dle přesné specifikace či požadavků přepravovaného zboží Vám dodá vhodnou paletu, dekl či bednu. Působí v západních Čechách a dopravu výrobků zajišťuje v rámci celé Evropy.

Zdeněk Mašek
Kompletní elektroinstalace a elektrorevize.
Zdeněk Mašek má přes 25 let zkušeností v oblasti elektroinstalací, přičemž nabízí komplexní služby tzv. „na klíč“. Tedy od přípojky NN (do 1000 V), přes kompletní bytové rozvody (zásuvky, osvětlení, datové rozvody, domácí videotelefony aj.), připojení spotřebičů až po uvedení elektroinstalace do provozu včetně výchozí revize elektro. Elektroinstalace nabízí také pro nebytové prostory.

UNIBRICK s. r. o.
Společnost byla založena v dubnu 2008. Dne 17. 7. 2008 byla otevřena prodejna v Nepomuku, která patří k regionálním stavebninám s vysokou kvalitou nabízených produktů a služeb. Od 1. března 2011 působí také v Blovicích, kde je pobočka zaměřena na domácí potřeby.