Vážení příznivci autoklubu Úslava Blovice,

máme pro Vás skvělé zprávy!

25. a 26. března 2022 proběhne v pořadí již čtvrtý podnik motoristické soutěže Revival Rallye Úslava 2022. Jedná se opět o rychlostní zkoušky formou jízdy pravidelnosti, tj. dodržování předepsaného jízdního průměru v daném úseku. Diváci uvidí zajímavé vozy od veteránů s rokem výroby před 1945 až po soudobá vozidla. Chcete-li se zúčastnit jako soutěžící můžete se přihlašovat pomocí přihlášek, které lze stáhnout níže, zaslaných na e-mail ak-uslava@seznam.cz.

Pro více informací se podívejte na: Revival Rallye Úslava 2022, nebo navštivte náš Facebook Autoklubuslava.

Podrobnosti a informace k této akci nejdete v sekci Úslava 2022 nebo v záložce Akce klubu.

Děkujeme za přízeň a budeme se na Vás těšit.
Vedení autoklubu Úslava Blovice

Seznam již přihlášených posádek naleznete zde.

Za podporu děkujeme městu Blovice a sponzorům, kterými byli:

PEUGEOT IC WEST, INTERCARS, ARTEO CZ s.r.o., Autoopravna Šipla, ELEKTRO a REVIZE Zdeněk Mašek, Božetěch Kraus Stavebniny, Václav Skřivan Zemní práce, autodoprava, Autodíly Z+D Blovice s.r.o., KOLÁŘ – mech. dílna, Dřevovýroba HEPA, Miroslav Cink, ZEDSTAV s.r.o. a Gastro Čemíny