Už v sobotu! Těšíte se? My ano.

V sobotu 23. března se společně potkáme na blovickém náměstí a v 10 hodin odstartujeme setinovou orientační soutěž. Věříme, že se těšíte a užijete si skvělou sobotu ve společnosti fajn lidí, přátel a současně si dobře zasoutěžíte. Předpověď počasí vypadá nadějně a případné lehké přeháňky jsou hlášeny až na pozdější odpolední čas. Přípravy z naší strany jsou v samém závěru a už pouze dokončujeme drobnosti. Celkem se do soutěže přihlásilo 70 posádek. Rozmanitost vozidel je opět opravdu velká a i diváci si tu najdou své oblíbence. Kdo tedy nesoutěží a chtěl by si prohlídnout auta od Škody Felicie 994 z roku 1959 až po současné vozy, přičemž nejnovější kousek je rok výroby 2023.

Nové aktualizované informace k soutěži najdete na našem Facebooku https://www.facebook.com/autoklubuslava a také zde na našem webu. Níže si v odkazu pročtěte prováděcí ustanovení, kde jsou všechna potřebná data aktualizována. Je možnost jej také v pdf souboru stáhnout.

Prováděcí ustanovení:

Děkujeme všem našim partnerům a sponzorům za jejich podporu, bez které bychom nemohli pořádat závody ani jiné akce!

Město BLOVICE

IC-WEST, s.r.o.

KLAUS Timber a.s.

Zdeněk Mašek elektro