Vážení příznivci autoklubu Úslava Blovice,

dobré zprávy!

V sobotu 1. dubna 2023 proběhne v pořadí již pátý ročník motoristické soutěže Revival Rallye Úslava 2023. Jedná se opět o rychlostní zkoušky formou jízdy pravidelnosti, tj. dodržování předepsaného jízdního průměru v daném úseku. Diváci uvidí zajímavé vozy od veteránů s rokem výroby před 1945 až po soudobá vozidla. Jdeme s aktuálním trendem a je možno se přihlásit s vozidly s alternativním pohonem. Chcete-li se zúčastnit jako soutěžící můžete se přihlašovat pomocí přihlášek, které lze stáhnout níže. Po jejich vyplnění je zašlete na e-mail ak-uslava@seznam.cz spolu s potvrzením o zaplacení startovného.

Pro více informací se podívejte na: Revival Rallye Úslava 2023, nebo navštivte náš Facebook Autoklubuslava.

Podrobnosti a informace k této akci nejdete v sekci Úslava 2023 nebo v záložce Akce klubu.

Děkujeme za přízeň a budeme se na Vás těšit.
Vedení autoklubu Úslava Blovice

Seznam již přihlášených posádek naleznete zde.

Za podporu děkujeme městu Blovice